Palaikų parvežimas iš užsienio

PALAIKŲ PARVEŽIMAS IŠ UŽSIENIO GERIAUSIA KAINA.

Įvykus tokiai nelaimei mūsų Laidojimo paslaugų bendrovė pasirengusi Jums padėti – palaikų pargabenimas iš užsienio, viena iš mūsų specializacijos krypčių. Mes sutvarkome visus tam reikalingus dokumentus, pasirūpiname jų legalizavimu Lietuvoje ir užsienio ambasadose. Vadovaudamiesi žmogiškumo principais ir atsižvelgdami į kliento netekties kančią bei finansinę būklę, kiek įmanoma stengiamės, kad mirusiojo pargabenimas į gimtąjį kraštą būtų greitas ir pigus procesas. Mūsų įmonė turi specializuotą transportą su šaldymo įranga ir atitinka visus Europos Sąjungos bei higienos normų reikalavimus. Atlikę paslaugą pateiksime visus reikiamus dokumentus gauti Lietuvos Respublikos paramai už palaikų parvežimą .

Esame parvežę palaikus iš Anglijos, Airijos, Škotijos,Norvegijos, Vokietijos, Ispanijos, Portugalijos, Danijos, Švedijos, Lenkijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Čekijos, Rusijos ir kitų šalių.

Taip pat reikalui esant vežame ir iš Lietuvos į kitas Europos ir NVS šalis palaikus mirusius mūsų šalyje.

Užsienio valstybėje mirusių piliečių palaikus galima parvežti į Lietuvą tik pagal tos užsienio valstybės nustatytą tvarką, turint Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos išduotą leidimą mirusiojo palaikams parvežti karste. Palaikams gabenti būtinas specialus pervežimo reikalavimus atitinkantis karstas.

Mūsų įmonės darbuotojai yra jau sukaupę daugiau nei 10-ies metų patirtį ir yra pasirenge padėti  palaikų parvežimo organizavimu!!!

Informacija telefonais: +37067712851, +37064602042

Arba El.Paštu:   juozas@liudesiogeles.lt

Palaikų pervežimas iš užsienio: ką svarbu apie tai žinoti?

Iš Lietuvos emigravusių žmonių skaičius šiuo metu yra tikrai labai didelis, todėl tuomet, jei artimieji miršta ne Lietuvoje, neretai kyla klausimas, kaip derėtų elgtis: laidoti mirusį asmenį užsienyje ar gimtojoje šalyje. Pastaroji pasirinkimo galimybė yra kur kas populiaresnė, nes kapų lankymas užsienyje gali būti pernelyg keblus, o mirusiųjų laidojimo tradicijos ne visada yra priimtinos. Dėl šių priežasčių aktualiu klausimu tampa palaikų pervežimas, ir tokiais atvejais dažniausiai yra kreipiamasi į šias paslaugas teikiančias kompanijas.

Pagalba netekties valandą

Netekus užsienyje gyvenančio artimo žmogaus, dažniausiai neišvengiama blaškymosi, kaip derėtų pasielgti. Įprastai tenka parengti dokumentus, kurie leistų transportuoti mirusiojo palaikus, ir čia gana dažnais atvejais susiduriama su nežinomybe bei tam tikrais keblumais. Laimei, šiuo metu galima rasti tokių įmonių, kurios siūlo palaikų transportavimo paslaugas, nes tai gali gerokai pagreitinti ir palengvinti palaikų pervežimo procesą.

Siūlomos ir papildomos galimybės

Palaikų pervežimas iš užsienio neapsiriboja vien tik mirusiojo asmens pervežimu – taip pat yra siūlomos ir tam tikros papildomos galimybės. Tokias paslaugas teikiančios bendrovės įprastai gali pasiūlyti dokumentų parengimą, palaikų transportavimą, kremavimo paslaugas, ir t.t. Rinkdamiesi palaikų transportavimo paslaugas teikiančią bendrovę galite pasidomėti, kokios konkrečios paslaugos yra siūlomos, ir tai gali padėti paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą.

Palanki paslaugų kaina

Nors gana dažnai manoma priešingai, tačiau palaikų pervežimas iš užsienio tikrai nėra brangi paslauga, o įvairių kompanijų nustatyti įkainiai gali labai varijuoti. Rinkdamiesi tinkamiausią paslaugos teikėją galite pasidomėti, kokios gali būti šių paslaugų kainos, ir palyginę skirtingų kompanijų nustatytus įkainius, apsispręsti galėsite daug paprasčiau.

Žinoma, rinkdamiesi palaikų pervežimo paslaugas teikiančią bendrovę visada galite pasidomėti, kaip įvairius paslaugos teikėjus vertina klientai, kiek gali trukti palaikų pervežimas, ir t.t. Šiuo metu pasirinkimo galimybių tikrai nestinga, tad įvertinkite šiuos kriterijus, ir apsispręsti galėsite kur kas paprasčiau. Įsitikinsite, kad palaikų pervežimo paslauga gali padėti gerokai supaprastinti artimųjų laidojimo procesą, nes svarbiausiais formalumais bus pasirūpinta už jus, taigi, išvengsite blaškymosi ir nežinomybės.