Laidojimo paslaugos

Laidojimo paslaugos – pagalba sunkią akimirką

Kai miršta artimas žmogus, dažnais atvejais kankina nežinia, kokių veiksmų reikėtų imtis, kokiais formalumais būtina pasirūpinti, ir t.t. Sunkią akimirką visada praverčia laidojimo paslaugos, kurios padeda atsikratyti bent dalies rūpesčių naštos. Laidojimo namai teikia gana platų paslaugų spektrą, tad kreiptis į tokias kompanijas gali būti tikrai palanku.

Laidojimo namų siūlomos paslaugos

  • Palaikų parvežimas iš užsienio: laidojimo paslaugas teikiančios kompanijos yra sukaupusios didelę darbo patirtį, todėl gali patarti, kaip elgtis tokioje situacijoje, bei pasirūpinti reikalingais formalumais;
  • Kremavimo paslaugos: Lietuvoje palaikų kremavimas tampa vis populiaresnis, tad laidojimo namai gali pasiūlyti ir tokią galimybę. Palanku tai, kad ši paslauga yra teikiama tikrai palankiomis sąlygomis – į kainą įskaičiuojamas specialus karstas, palaikų paėmimas, transportavimas, kremavimas ir urna;
  • Šarvojimo salė: mirusiojo šarvojimas namuose pasirenkamas vis rečiau, tad laidojimo namai taip pat siūlo mirusiųjų šarvojimo paslaugas;
  • Laidojimo transportas: šios laidojimo paslaugos pasirenkamos taip pat gana dažnai, tad tuomet, jei reikės pervežti mirusį asmenį, kreipkitės į laidojimo paslaugas teikiančią bendrovę.

Taip pat gali būti siūloma rinktis laidojimo apeigų paslaugas, salės papuošimą, karsto nešikų, duobkasių paslaugas, ir t.t. Galite būti užtikrinti, kad sunkią akimirką laidojimo namai pasirūpins  visas reikalingas paslaugas – pradedant velionio pervežimu, ir baigiant kapų tvarkymu.

Geriausia laidojimo paslaugų kaina

Mirusius artimuosius visada norima tinkamai išlydėti, tačiau finansinės galimybės ne visada leidžia tam skirti didelę pinigų sumą. Galite būti užtikrinti, kad laidojimo namai „Liūdesio gėlės“ jums galės pateikti patį palankiausią pasiūlymą, taigi, nereikės nuogąstauti, kad laidojimo paslaugos bus neįperkamos. Ši bendrovė rūpinasi, kad visos teikiamos paslaugos klientams būtų prieinamos, taigi, kainos yra labai konkurencingos.

Susisiekite jums patogiu būdu

Mirus artimam žmogui tiesiog susisiekite su laidojimo paslaugas teikiančia bendrove, ir pasiteiraukite dėl jus dominančių paslaugų. Laidojimo namai suteiks jums visą svarbiausią informaciją, tad žinosite, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje. Taip pat jums bus pasiūlytos reikalingos laidojimo paslaugos, tad beliks pasirašyti išankstinę laidojimo sutartį ir pradėti laidojimo procesijos organizavimą.