Palaikų parvežimas iš užsienio

PALAIKŲ PARVEŽIMAS IŠ UŽSIENIO GERIAUSIA KAINA.

Įvykus tokiai nelaimei mūsų Laidojimo paslaugų bendrovė pasirengusi Jums padėti – palaikų pargabenimas iš užsienio, viena iš mūsų specializacijos krypčių. Mes sutvarkome visus tam reikalingus dokumentus, pasirūpiname jų legalizavimu Lietuvoje ir užsienio ambasadose. Vadovaudamiesi žmogiškumo principais ir atsižvelgdami į kliento netekties kančią bei finansinę būklę, kiek įmanoma stengiamės, kad mirusiojo pargabenimas į gimtąjį kraštą būtų greitas ir pigus procesas. Mūsų įmonė turi specializuotą transportą su šaldymo įranga ir atitinka visus Europos Sąjungos bei higienos normų reikalavimus. Atlikę paslaugą pateiksime visus reikiamus dokumentus gauti Lietuvos Respublikos paramai už palaikų parvežimą .

Esame parvežę palaikus iš Anglijos, Airijos, Škotijos,Norvegijos, Vokietijos, Ispanijos, Portugalijos, Danijos, Švedijos, Lenkijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Čekijos, Rusijos ir kitų šalių.

Taip pat reikalui esant vežame ir iš Lietuvos į kitas Europos ir NVS šalis palaikus mirusius mūsų šalyje.

Užsienio valstybėje mirusių piliečių palaikus galima parvežti į Lietuvą tik pagal tos užsienio valstybės nustatytą tvarką, turint Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos išduotą leidimą mirusiojo palaikams parvežti karste. Palaikams gabenti būtinas specialus pervežimo reikalavimus atitinkantis karstas.

Mūsų įmonės darbuotojai yra jau sukaupę daugiau nei 10-ies metų patirtį ir yra pasirenge padėti  palaikų parvežimo organizavimu!!!

Informacija telefonais: 867712851, 864602042

Arba El.Paštu:   juozas@liudesiogeles.lt